Стабілізатори напруги в магазині Prel

Стабілізатор – це прибор, захищаючий електричні пристрої від перепадів напруги, а також від підвищеної або зниженої напруги. Так як в наш час не часто зустрінеш населені пункти, в яких не було б перебоїв з електрикою, наявність стабілізатора в кожному другому будинку або квартирі набуває все більшої популярності. Вони бувають як однофазні (напруга електроживлення 220в), так і трифазні (380в). Останні можуть бути виконані в одному цілісному корпусі на 3 фази або у вигляді трьох окремих однофазних приладів. Таким образом, щоб купити стабілізатор напруги треба звернутись в магазин Prel. За сферою застосування вони бувають побутові і, менш затребувані, промислові апарати.

Стабілізатори напруги в магазині Prel

Рекомендації експертів

Фахівці, без сумнівів, рекомендують встановити електронний (сімісторний або тиристорний). На відміну від сервоприводного або релейного стабілізатора він має високу швидкість реакції на зміни вхідної напруги – всього 20 мс. Також електронні стабілізатори відрізняються якістю і особливою зносостійкістю. Завдяки цьому термін експлуатації у такого прибору в рази більше, ніж у механічного. Отже, ідеальний варіант для побутового використання – це однофазний або трифазний електронний стабілізатор. Найчастіше встановлюють однофазний, для дачі або для офісу. Якщо ви хочете убезпечити тільки певні малопотужні прибори, можна встановити локальний стабілізатор для котла, телевізора, пральної машинки, комп’ютера, який буде забезпечувати стабільною електроенергією тільки ті прибори, які будуть до нього підключаються.
Стабілізатори напруги в магазині Prel

Вибір стабілізатора

Якщо Вас цікавить стабілізатор локального типу, в цій групі затребувані продукти таких виробників, як LVT, Діа-Н, CH або SinPro. Продукти від вище представлених виробників має потужність в межах від 250 до 2000 Вт, що цілком достатньо для підтримки стабільного напруги в електроприладах. У випадку, якщо стабілізатор потрібен для пральної машини або насосної станції, потрібно купляти апарати потужністю від 2 до 4 кіловат. Це, наприклад, Елекс Герц Гібрид (Одеса), Прочан (Запоріжжя), Діа-Н (Львів), CH (Львів) або SinPro (Харків).

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.