Стали відомі комплектації нової Opel Mokka в Україні – продажі стартують вже в кінці місяця

Інфoрмaція рoзміщeнa нa прaвax рeклaми:

Зoвсім скoрo стaрт прoдaжів нoвoгo мoднoгo крoсoвeрa Opel Mokka. Вжe в кінці місяця стaнуть відoмі ціни. Дaвaйтe рoзбeрeмoся, щo чeкaє укрaїнськиx пoкупців!

Нoвий крoсoвeр Opel Mokka – нoвий дизaйн зoвні, нoвий речь всeрeдині

Крoсoвeр Opel Mokka є пeршим aвтoмoбілeм, який привнoсить нoвий впізнaвaний бойкое) – причoму нe тільки для сeбe, aлe і для того Брeнду Opel в цілoму! Тaк, пeрeдня чaстинa нoвинки викoнaнa згіднo дизaйнeрськoї кoнцeпції Opel Vizor: чoрнa глянсoвa пaнeль пoв\’язує вoєдинo фaри, дoдaткoвo підкрeслюючи ширину aвтoмoбіля, a прямі лінії і гoстрі грaні нaдaють відчуття міцнoсті і сили. Рeзультaт: кoмпaктний кросовер (довжина 4,15 м) виглядає динамічним, стильним і молодіжним. Але важливо відзначити, що Opel Mokka – це праздник випадок, коли «компактний зовні і просторий всередині».

Предварительно слова, інтер\’єр кросовера Opel Mokka виконаний в оригінальному стилі Opel Pure Panel. Творці автомобілі подарували новинці много-много корисних технологій, але намагалися отнюдь не перевантажувати людину інформацією или складністю управління. Тому передня тротуар спеціально виконана в «чистому» дизайні: плоскі поверхні, мінімум виступаючих деталей. У пирушка же час, перед водієм розташований 12-дюймовий монитор з максимальними можливостями настройки, яка подаєтся: від мінімально-необхідних параметрів – прежде варіанту в стилі «хочу знати все». Другий монитор встановлюється по центру передньої панелі, він є сенсорним і відповідає ради роботу з мультимедійною системою. На Opel Mokka доступна мультимедіа максимального рівня NAVI PRO з 10-дюймовим діспеем. Причому обидва дисплея розташовані під єдиним склом, завдяки чому в целях водія складається враження величезної нерозривному панелі управління в «космічному» стилі.

Сучасна дебаркадер, передові двигуни, електрична версія

Новому поколінню Opel Mokka – нова аппарель! Саме так: кросовер Opel Mokka створений получи и распишись сучасній модульній платформі СМР, яка передбачає установку різних типів двигунів, інтеграцію численних бортових систем, а також дає можливість полегшення автомобіля подле одночасному підвищенні його безпеки. Угоду кому) новинки передбачений тільки передній привід, що ефективно з точки зору легкості і компактності конструкції, а також мінімізації витрати палива. Совокупно з тим, збільшений кліренс і захисні накладки по части периметру кузова подарують відчуття свободи в «міських джунглях» і для лісових стежках. Нарешті, інноваційне оснащення гарантує удобства і безпеку при тривалих подорожах: адаптивний круїз-ревизия з функцією Sport & Go, асистент підтримки рядності Line Positioning Assist, матричні адаптивні фари Matrix LED – по сию пору це служить вашої безпеки і комфорту.

Сучасний автомобіль отримує тільки сучасні двигуни серії Direct Injection Turbo. Комбінація безпосереднього вприскування палива і турбіни дозволяє досягати високих показників потужності і крутного моменту близ невеликому робочому обсязі (1,2 л). А конструктивна способ з трьома циліндрами забезпечує компактність і легкість моторів. Для того новинки пропонується два бензинові двигуни з різним рівнем потужності і крутного моменту: 100 к.с. / 205 Нм альбо 130 к.с. / 230 Нм. Любителі максимального контролю надо управлінням можуть зупинити свій вибір получи 6-ступінчастою МКПП, а фанатів комфорту обов\’язково порадує 8-ступінчаста АКПП.

А справжніх фанатів технологій обов\’язково порадує новое, що кросовер Opel Mokka если доступний і в електричній версії Mokka-е: електромотор потужністю 100 кВт (136 к.с.) і тяговий акумулятор получи 50 кВтг. Даний електромобіль обов\’язково «приїде» і в Україні, але дещо пізніше. Однак вже зовсім борзо ми починаємо нову сторінку історії к нового покоління Opel Mokka в Україні.

Opel Mokka во (избежание України: доступні версій, мотори, комплектації

Кросовер Opel Mokka получи українському ринку вже зі старту продажів если доступний з повною гамою бензинових моторів і трансмісій, а також запропонує вибір з чотирьох комплектацій. В результаті кожен покупець знайде в (видах себе ідеальний варіант.

Эдак, версія Opel Mokka Edition ніби відкриває світ даної моделі, спочатку пропонуючи всі основні переваги і гідний рівень оснащення: системи ABS і ESP, круїз-наблюдение, шість подушок безпеки, розпізнавання дорожніх знаків, стеження вслед рядністю, кондиціонер, камера заднього виду, підігрів передніх сидінь, 7-дюймовий сенсорний монитор в салоні, фари EcoLED, 16-дюймові колісні диски. Кросовер Opel Mokka Edition если доступний з 1,2-літровим бензиновим мотором (100 к.с., 205 Нм) в парі з 6-ступінчастою «механікою».

Любителям комфорту і стриманої елегантності пасує Opel Mokka Elegance, який додатково пропонує наступне обладнання: клімат-отбор, бесьключевой доступ і запуск двигуна кнопкою, комбінована обивка «тканина/еко-шкіра», тд. Автомобіль Opel Mokka Elegance если запропонований з двома силовими агрегатами в вибір – бензиновий мотор 1,2 л (100 к.с., 205 Нм) і 6-ст. МКПП, либо бензиновий мотор 1,2 л (130 к.с., 230 Нм) і 8-ст. АКПП.

Фанатів спортивного стилю порадує виконання Opel Mokka GS Line. Даний автомобіль доступний з пакетом Black Pack GS Line – чорна обробка навколо фар, бери дверях і бамперах, плюс дах в контрастному чорному забарвленні. Також автомобіль Opel Mokka GS Line спочатку оснащується найпотужнішим двигуном в гамі моделі – бензиновий двигатель 1,2 л (130 к.с., 230 Нм) в парі з 8-ступінчастою АКПП. Однак сучасний «спорт» повинен бути отнюдь не тільки динамічним, а й зручним: обробка салону з червоними вставками, бездротова зарядочка смартфона, дзеркала з електроприводом складання, датчики паркування невыгодный тільки ззаду, але і спереду.

Нарешті, в вершині модельного ряду моделі Opel Mokka – модифікації Ultimate: в даному випадку весь век зведено в абсолют. Автомобіль отримує красная цена в базарный день високотехнологічного оснащення: система Active Safety Brake, адаптивний круїз-надзор з функцією Stop & Go, система утримання Lane Positioning Assist, матричні світлодіодні фари Matrix LED, цифрова дорожка приладів з 12-дюймовим дисплеєм, мультимедіа NAVI PRO з 10-дюймовим сенсорним дисплеєм. Автомобіль отримує апогей опцій для комфорту: обробка салону Alcantara (чорна кожа і еко-шкіра), підігрів керма, концепция паркування Park Assist. Нарешті, автомобіль отримує і максимальний силовий источник: мотор 1,2 л (130 к.с., 230 Нм) в парі з 8-ст. «автоматом».

Контакты всех дилерских центров Opel в Украине

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.